Hoşgeldiniz, güvenli alışveriş için üye girişi yapabilir veya yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Üye girişi yapabilir veya yeni üyelik oluşturabilirsiniz.
0,00 TL
Alışveriş Sepetim
Ürün Bulunmamaktadır.
Ara Toplam: 0,00 TL
Kargo: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

Hakkımızda

Yaratıcı düşünme becerilerine sahip bireyleri yetiştirmede eğitim programları oldukça önemlidir. Modern eğitim; daha önceleri okul öncesi dönemden başlarken günümüzde 3-4 yaşından başlayarak çocuğun fikirlerini merak etme, gözlem, buluş, farklı düşünceler üretme yeteneklerini geliştirme amacını taşır. Geleneksel eğitim sistemi ise çocukta yaratıcılığı körelterek ezbercilik, verilenlerin aynen uygulanması, deney yoksunluğu, modern eğitim yöntemlerinin benimsenmemesi gibi öğretim yöntemleriyle gelişmeye çok açık olan yaratıcılığı engellemektedir.

Zeka ve yetenekler dikkate alınmadan her bireye aynı eğitim verilmesi karşısında gelişimi engellenen çocuklar, mantıklı ve yaratıcı düşünme becerilerine sahip olamamakta, rasyonel düşünme ve farklı fikir üretme noktasında sıkıntı çekmektedirler. Ülkemiz eğitim sistemindeki eksiklikler sebebiyle öğrenci okulda zeka seviyesine göre eğitim alamamakta, yetenekleri doğrultusunda gelişememektedir.

Bu eksiklikleri giderme konusunda, eğitim alanında uzun yılların verdiği tecrübe ve düşünme becerilerine sahip olan bireyler yetiştirme konusunda uzman olan ekibimizle, ülkemiz geleceğinde söz sahibi olacak, bağımsız ve rasyonel düşünme becerilerine sahip, başarılı gençler yetiştirme arzusuyla yola çıkmış bulunmaktayız.

Ekibimizde alanında uzman eğitimcilerin, pedagog ve psikologların yanında TEVİTÖL mezunu üstün zekalı profesyoneller de yer almaktadır. Çocuk ve gençlerin psikolojik ve pedagojik gelişimlerine uygun, okul derslerine yardımcı, zihin gelişimine destek olan kitap ve setlerimiz ayrıca genel yetenek gelişimine de katkıda bulunmaktadır.    

Online Broşür

Lütfen tıklayınız

Uygulama Örnekleri

Lütfen tıklayınız