Hoşgeldiniz, güvenli alışveriş için üye girişi yapabilir veya yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Üye girişi yapabilir veya yeni üyelik oluşturabilirsiniz.
0,00 TL
Alışveriş Sepetim
Ürün Bulunmamaktadır.
Ara Toplam: 0,00 TL
Kargo: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL
  • Anasınıfı

220,00 TL
Ürün İçeriği

8 AYRI KİTAP ALMAK YERİNE TEK KİTAP ALIN!
Kitap; Yönerge, 30 haftaya bölünmüş aktiviteler, her hafta Farkındalık ve Üretkenlik, Şekil Ver, Çöz Bakalım, Desen Yap, Birleştir, Yerleştir, Sırala Gitsin ve Salla Çiz etkinliklerini içerir.

Kutu; Şekil Ver ve plastik parçaları, Çöz Bakalım ve plastik parçaları, Desen Yap ve plastik parçaları, Yerleştir ve plastik parçaları, Sırala Gitsin ve karton parçaları, Salla Çiz ve plastik parçaları, Çöz bakalım zemin kartonu içerir.
A4 boyutunda toplam 172 sayfa 110 gr 1. Kalite kağıt Kapak 350 gr kuşe Yandan spiralli, Kutu 1. sınıf

Kutu içerisinden çıkan plastik parçaların ROSH - MSDS uygunluk belgeleri mevcuttur.

Adet:

Farkındalık ve Üretkenlik
Kısıtlamalar, sınırlamalar olmadan çocuklarımızın neler üretebileceğini neler tasarlayabileceğini görecek ve birlikte kaliteli zaman geçireceğiniz özel olarak tasarlanmış materyaller ve düşünme becerileri yöntemleri kullanılarak hazırlanmış özgün aktivitelerden oluşmaktadır. Bu aktiviteler öğrencinin şekil renk ayrımı yapma, soyut düşünüp somuta indirgeme becerilerini ve görsel/mekansal zekalarını geliştirici mahiyettedir. Bir yandan problem çözerek bir yandan oynama fırsatı veren aktivitelerin çocuklar üzerindeki geliştirici etkisine şahit olacak, çocukların örneklerdeki ilişkileri kavradıktan sonra onları hızlıca ve zevkle yaptığını görecek ve çocuğunuzun hayal gücü ve üretkenliği karşısında hayrete düşeceksiniz.

Şekil Ver
Çocuklar hayal güçleri ile görsel bir şölen yaratacaklar. El-göz-zeka üçlüsü gelişimine katkıda bulunan bu etkinlikte görülen şeklin, set içerisinden çıkan parçalarla aynı bakış açısından dizilmesi ve görülen şeklin oluşturulması gerekmektedir. Daha sonra özgün dizaynlar yapılabilir. Çocuklarımızın sanat ve estetik duygularını geliştirir. Geometrik algılarını kullanmalarını sağlar. Soyut matematiksel ve geometrik kavramları çocuklarımızın somutlaştırarak öğrenmelerinde yardımcı olur.

Çöz Bakalım
Anlayın, planlayın, eleyin, tasarlayın. Çöz Bakalım ile çözümü bulun. Çocuklarımız oyun oynayarak matematiksel denklemler çözsün. Çocukların görsel dikkat, odaklanma-konsantrasyon, bağlantısal düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirirken aynı zamanda ipuçlarını kullanarak parçadan bütüne, bütünden parçaya gitmeyi öğrenecekler ve sağlam bir anlayış ve mantık becerisi kazanacaklar.

Desen Yap
Çocukların geometriyi sanata dönüştürecekleri, geometrik şekillerle özgün dizaynlar yapacakları, el göz koordinasyonu ve hayal güçlerini kullanıp soyut düşünme becerilerini geliştirebilecekleri bir eğitim materyali. Desen Yap etkinliği ve parçaları ile bütün - parçalar arasındaki ilişki, geometrik şekiller ve analitik düşünme becerilerini gelişecektir

Birleştir
Çocukların küçük yaşta edindikleri sağ, sol, üst, alt, yan vb. kavramlarının analitik geometri ve matematik alanlarında başarıyı tetiklediğini biliyor muydunuz? Birleştir etkinliği ile aynı renkteki şekilleri sınırlı alan içerisinde birleştirmeyi, bunu yaparken de hiçbir çizginin birbirini kesmeden yapılmasının amaçlandığı bu etkinlik ile strateji, bütünü görme, hedefe ulaşma konusunda öğrenciler yetkinliklerini artıracaklardır.

Yerleştir
Geometri, mimari ve sanatın birleştiği bu etkinlik çocukların el, göz becerilerini artırırken, konsantrasyon ve motivasyonu yüksek bireyler yetiştirmede velilere yardımcı olacaktır. Ürünün parçaları ile çocuğun, bütün - parçalar arasındaki ilişki, geometrik şekiller ve analitik düşünme becerilerini gelişecektir.

Sırala Gitsin
Strateji hiç bu kadar önemli olmamıştı. Sırala gitsin etkinliği ile çocuklar kurallara uygun stratejiler üretmenin yanında yaptığı hamlelerin hayatı nasıl etkilediğini yaşayarak öğreneceklerdir. Yanlış atılan bir adımın kendisinden sonraki adımları da nasıl etkilediği konusunda fikir sahibi olup, odaklanma-konsantrasyon, bağlantısal düşünme ve problem çözme becerilerini geliştireceklerdir.

Salla Çiz 
Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı küplerle harekete geçirirken, bırakın hikayeyi küpler oluştursun. Set içerisinden çıkan 6 küpün üzerinde verilen şekiller yardımı ile hikayenizi oluşturun. Çocuklar anasınıfında bu hikayeyle alakalı bir resim çizerken daha üst sınıflarda bu hikayeyi yazacaklardır. Çocuklar bu eğlenceli küplerle zaman geçirirken hikaye oluşturma, konuşma ve kendini ifade etme, el becerilerinin yanında yaratıcı yazarlık gelişimlerini de sağlayacaklardır.

Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2 Ay
110,00 TL
220,00 TL
3 Ay
73,33 TL
220,00 TL
4 Ay
55,00 TL
220,00 TL
Turkan Mete 17.4.2017
Setin anasınıfı seviyesini oğlum için kullanıyoruz, çok memnun kaldık, hem birlikte keyifli vakit geçiriyoruz hem de zihni çalıştıracak konsantrasyonu güçlendirecek aktiviteler yapmış oluyoruz. 1.sınıf setini de alacağım, herkese tavsiye ederim.
Faik PARMAKSIZ 27.5.2016
Okul öncesi için bu kadar faydalı bir ürün hazırlanabileceğini düşünemezdim. Çocukların hem eğlenerek hem de öğrenerek yapabilecekleri çok sayıda çeşitli aktiviteler var. Sözlü olarak çocukların kendilerini ifade etme becerisini arttırması ise gerçekten çok iyi. Tavsiye ederim.
neriman süleymanoğlu 21.5.2016
kızım için aldığım bu seti öğretmenine tavsiye ettik ve şu an tüm anaokulunda uygulanıyor. herkes çok memnun. çok minnettarız.
Aysel Yılmaz 8.10.2014
Anaokulu öğretmeniyim. Onlarca farklı ürüne sahip oldum. Piyasada çocukların düşünme becerilerini geliştirecek ve farkındalıklarını artıracak, yaratıcılıklarını geliştirecek eğitim materyalleri yok denecek kadar azken zekaseti bu eksikliği giderecek komple bir ürün. Çocukların başka bir ürüne ihtiyacı kalmayacak.
Aysel Yılmaz 8.10.2014
Anaokulu öğretmeniyim. Onlarca farklı ürüne sahip oldum. Piyasada çocukların düşünme becerilerini geliştirecek ve farkındalıklarını artıracak, yaratıcılıklarını geliştirecek eğitim materyalleri yok denecek kadar azken zekaseti bu eksikliği giderecek komple bir ürün. Çocukların başka bir ürüne ihtiyacı kalmayacak.
Kadriye Göçer 29.9.2014
İnternette araştırma yaparken siteye ulaştım, broşürü inceledim ve almaya karar verdim. Kızım ve ben çok eğleniyoruz, çok keyifli eğitici bir set.Firma çalışanları ise her konuda yardımcı.İyi ki karşılaşmışız.Seneye 1. sınıf setini de almayı düşünüyorum, herkesin emeğine sağlık.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız